Kurumsal

kurumsal

Sektörüdeki 20 senelik tecrübemizi
yeni markamızla sizlerle paylaşıyoruz.
VİLLA CALANDRA - HER EVİN BİR RUHU OLMALI

Villa Calandra Hoş Geldiniz.

Sektördeki 20 senelik tecrübelerimizi
yeni markamız villa calandra
ile sizlerle paylaşıyoruz.

VİLLA CALANDRA olarak, ülkemizin zengin hammadde kaynaklarını, genç ve dinamik iş gücü ile bir araya getirerek, inşaat alanında, özellikle betonarme sistemlere alternatif olarak, hafif çelik taşıyıcı sistemler üzerine yatırımlarımızı yaptık.

Çünkü deprem kuşağında bulunan ülkemiz için, farklı iklim derecelerindeki coğrafyamız için, farklı inşaat sezonları yaşayan bölgelerimiz için en güvenilir, en uygun ve en önemlisi hızlı inşa süresi olan bir çözüm.

Konut türünde başta villa projeleri olmak üzere dört kata kadar apartman ve vb. yapılar, ticari yapılarda başta ofisler olmak üzere otel, sosyal tesis ve vb. yapılar, kurumsal yapılarda başta okul olmak üzere sağlık merkezleri, askeri binalar ve vb. yapılar, sosyal kültürel yapılarda başta kütüphaneler olmak üzere kongre merkezleri ve vb. yapılar için ROLL FORM HAFİF ÇELİK SİSTEM teknolojisiyle taşıyıcı sistem üretimlerini ve anahtar teslim uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Hedefimiz, ülkemizde 2000 li yılların başından itibaren yaygınlaşan ve gittikçe pazar payı büyüyen sistem için, referans gösterilebilecek uygulamalarla yurt içi ve yurt dışında daha çok kişinin faydalanmasını sağlamaktır.
  • Hafif çelik en pratik çözüm.
  • 4 kata kadar yapılabilirlik.
  • Referans uygulamalarla, gelişebilirlik.
Burak Akkoçoğlu

Sizlerle

Beraber çalışmak isteriz, çünkü

Profesyonel Yaklaşım

A+ Ekip
01

En iyi malzemeler

İhtiyaca uygun malzemeler
02

İyi bir diyalog

Size özel faaliyet
03

Zamanında Teslimat

Belirlenen süreyi iyi kullanmak
04
YUKARI